Тема: Подарунки.
День народження.
Мета:
·
практикувати вивчений лексичний матеріал теми;
·
навчати монологічного й діалогічного мовлення;
·
розвивати вміння сприйняття тексту на слух;
·
формувати навички правильної вимови звуків англійської
мови;
·
розвивати комунікативні здібності учнів;
·
виховувати культуру спілкування.
Обладнання: Підручник,
робочий зошит, картки із зображенням іграшок, кольорові олівці,презентація до
уроку.
Хід уроку
I. ПІДГОТОВКА
ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
T.: Good morning, dear
children!
Ps: Good morning!
T.: Nice to
see you!
Ps: Nice to
see you!
T.: How are
you?
Ps: I am
fine.
2. Повідомлення
теми та мети уроку.
Сьогодні у нас незвичайний урок
Сьогодні ми зробимо ще один крок
В країну прекрасну, в країну чудову,
Де всі полюбляють англійську мову.
T: Сьогодні на уроці ми поговоримо
про свято, яке ви всі, мабуть, дуже любите, — про день народження та подарунки.
І навчимося, вітати один одного з цим святом англійською мовою. А для цього нам
потрібно буде повторити вивчені слова та цифри.
Let’s start our lesson.
3. Уведення
в іншомовну атмосферу.
Т: Look! We have a guest in our
lesson (Показує на зображення дітей.). Who is this? Yes, you are right, this is
Jane. She has her birthday
today. У нуї сьогодні день народження.
II. ОСНОВНА
ЧАСТИНА УРОКУ
1. Повторення
вивченої лексики (назви іграшок).
Look at the
blackboard and name presents. What is this?
Учні відповідають на запитання
вчителя, використовуючи структуру This is a …
2. Повторення вивченої лексики (назви кольорів).
У дворі у
нас хлопчина
теревенив
без упину
-В мене є
велосипед,
він
червоний, просто red.
Ще є вдома
клоун Джек
він
чорнявий, тобто black.
І багато є
мишей
їхній колір
сірий — grey.
Іграшковий
є дельфін
він у нас
зелений — green
жовта-
yellow є машинка
і біленька
- white сніжинка.
Pink-
рожеве кошеня
і
малесеньке щеня.
brown в
мене оченята-
карі, бо я
вдався в тата.-
Так з собою
говорив
чи то
кольори учив?
Хлопчик
просто молодець
і
англійської знавець.
3. Фізкультхвилинка.
Пісня Clap, Clap, Clap Your Hands
4. Говоріння.
У нашої Джейн сьогодні день
народження. Давайте привітаємо її подарунками, які є у вас на парті.
Діти по черзі підходять до дошки,
приклеюють свої подарунки,називаючи їх (This is a … Happy Birthday, Jane!)
5. Пісня «Happy
Birthday to You!»
Учні виконують пісню.
6. Аудіювання
Учні отримують картки із малюнком
іграшок і повинні їх розмалювати відповідно до інструкцій вчителя.
A ball is
green.
A teddy bear
is brown.
A train is
yellow and orange.
A house is
blue, pink and grey.
A toy is red.
ІІІ.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНУ УРОКУ
1. Підведення підсумків уроку.
Бесіда з учнями.
Т: Про що ми говорили на
сьогоднішньому уроці?
Як запитати скільки тобі
років? Дайте відповідь на це запитання.
Що найбільше вам сподобалося?
2. Закінчення
уроку.
Т: Goodbye!
Ps: Goodbye
No comments:
Post a Comment