Розробки уроків

Тема : Мій дім
Мета:
·       Вивчити лексику за темою уроку; вивчити правила читання буквосполучень ee, ea [i:] та th [Ɵ]; практикувати вивчений лексичний матеріал теми; повторити вживання прийменників місця;
·       Розвивати навички аудіювання, говоріння, читання, письма; розвивати логічне мислення учнів; розвивати мовну і слухову пам'ять; розвивати зв’язне мовлення, творчу уяву;
·       Виховувати ціннісне ставлення до свого дому.
Тип уроку: комбінований.
Обладнання: підручник, робочий зошит, аудіо додаток (пісня If You Are Happy), тематичні малюнки.
ХІД УРОКУ
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання.
- Good afternoon, children! - Good afternoon,teacher!
- Nice to see you!  -  Nice to see you!
- How are you? – I am fine.
2. Мовна розминка. Читання вірша.
THIS IS MY HOUSE
This is my house,
This is the door!
The windows are clean
And so is the floor!
3. Повідомлення теми та мети уроку.
Today you are going to learn about your house/ you will learn the names of the rooms of the house and things that are outside it.
II. Основна частина уроку.
1. Перевірка домашнього завдання.
2. Вивчення правил читання буквосполучень ee, ea [i:] та th [Ɵ]. Вправа 1 стор. 46
Read with Ted.
3. Вивчення лексики за темою уроку. Вправа 2 стор.49.
Listen, point and repeat.
4. Закріплення вивченої лексики. Позначення частин будинку.
Label the pictures.
На дошці розміщено малюнок будинку. Учні повинні підписати його частини, використовуючи лексику уроку.
A living-room, a kitchen, a bathroom, a bedroom, a garden, a garage, a hall
5. Фізкультхвилинка. Пісня «If You Are Happy».
If you’re happy and you know it, clap your hands,
If you’re happy and you know it, clap your hands,
If you’re happy and you know it and you really want to show it,
If you’re happy and you know it, clap your hands,

If you’re happy and you know it, stamp your feet,
If you’re happy and you know it, stamp your feet,
If you’re happy and you know it and you really want to show it,
If you’re happy and you know it, stamp your feet.

If you’re happy and you know it, nod your head,
If you’re happy and you know it, nod your head,
If you’re happy and you know it and you really want to show it,
If you’re happy and you know it, nod your head.

If you’re happy and you know it, say “Aha”,
If you’re happy and you know it, say “Aha”,
If you’re happy and you know it and you really want to show it,
If you’re happy and you know it, say “Aha”.

If you’re happy and you know it, do all four,
If you’re happy and you know it, do all four,
If you’re happy and you know it and you really want to show it,
If you’re happy and you know it, do all four.
6. Практикування вивченого лексичного матеріалу. Письмо.
- Вправа 3 стор.48.
Answer the questions. Write the answers in your exercise-book.
- Вправа 2 стор.20 (РЗ).
Answer the questions.
III. Заключна частина уроку.
1. Домашнє завдання: Вправа1стор.20 (РЗ)
2. Підсумки уроку. Оцінювання
You have worked hard during the lesson. I hope you’ve enjoyed it. Yourmarks for today are… .
Now stand up. Good bye, children!






Тема: Шкільні речі. Повторення вивчених літер   (1 клас)
       
Мета: закріпити вивчену лексику - назви шкільних предметів, кольорів, а також повторити також літери англійського алфавіту.
Тренувати учнів в усному мовленні, аудіюванні, а також початкові навички письма.
Розвивати довготривалу пам'ять, увагу, фонематичний слух.
Виховувати зацікавленість до вивчення англійської мови.
Тип уроку: урок застосування знань, умінь і навичок.
Обладнання: підручник, робочий зошит, тематичні малюнки (шкільні речі),  аудіо записи пісень до уроку, малюнки класної кімнати.
ХІД УРОКУ
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Greeting.
T: Good morning!
Ps: Good morning! Good morning!
      Good morning to you!
      Good morning! Good morning!
       I am glad to see you!
2. Warm-up.
T: Nice to see you!
Ps: Nice to see you!
T: How are you?
Ps: I’m fine.
3. Aims of the lesson.
Сьогодні на уроці ми повторимо назви шкільних предметів, кольорів, а також літери англійського алфавіту.

II. Основна частина уроку.
1. Vocabulary practice.
Учитель використовує тематичні малюнки і запитує учнів What is this? або  What is that? Учні повинні відповісти на запитання This is … або That is
2. Listening and speaking.
PB Ex.1 p.111. Look, listen and say.
Учні хором повторюють за вчителем речення вправи.
PB Ex.2 p. 112. Say to each other.
Учні практикують вивчені структури у формі діалогу:
- Give me …, please.
-  Here you are.
-  Thank you.
3. Relaxation.
Stand up, please.
                                                  Look at the window!
                                                  Look at the door!
                                                  Look at the ceiling!
                                                  Look at the door!
Sit down, please!
А зараз ми заспіваємо нашу улюблену пісеньку «We Are at School Today!»
Діти під пісню виконують рухи.
4. Revising the letters of the alphabet.
- ABC song.
Учні усі разом співають пісню.
- WB Ex.1 p.79. Write the missing letters.
Учні працюють в робочих зошитах, вписуючи пропущені літери алфавіту.
5. Colour dictation. Revising the numbers 1-10.
Listen and colour.
Учні отримують малюнки класної кімнати. Вони повинні розмалювати речі відповідно до інструкцій вчителя.
Listen to me attentively:
The bag is blue, the rubber is white, the book is red, the board is black, the pen is pink, the chair is brown.
III. Заключна частина уроку.
1. Lesson summary.
Сьогодні ви чудово попрацювали!  Ви були молодці. За це ви отримаєте свої «оцінки». А тепер наш урок закінчено.
Stand up! Good bye!


Тема: Ігри та розваги (3 клас)
Мета: закріпити вживання вивченої лексики; практикувати учнів у вживанні модального дієслова can; вивчити і практикувати вживання мовної структури Can you…? Yes, I can/ No, I cannot; практикувати читання літери c [k] та буквосполучення ck; розвивати навички говоріння, читання, письма; розвивати пам'ять, увагу, мислення; виховувати бажання з користю проводити вільний час.
Тип уроку: комбінований.
Обладнання: підручник,робочий зошит, тематичні малюнки, аудіо додаток (пісня Look, Look, Look at Me ).
Хід уроку
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Привітання
T: Good morning, pupils!
Ps: Good morning, good morning!
      Good morning to you!
      Good morning, good morning!
      I am glad to see you!
2. Мовна розминка
T: Nice to see you!
Ps: Nice to see you!
T: How are you?
Ps: I am fine, thank you!
3. Повідомлення теми та мети уроку
II. Основна частина уроку
1. Повторення вивченої лексики.
На дошці розміщено тематичні малюнки до вивченої лексики. Учні називають, що на них зображено, використовуючи структуру I can.
                
     
I can

                                                   

              


2. Вивчення мовної структури Can you…? Yes, I can. No, I cannot , та практикування її в усному мовленні учнів.
·        SB ex.1 p.32. Look, listen and say. Учні прослуховують діалог, звертаючи увагу на структуру Can you…? Yes, I can. No, I cannot.
·        Пояснення вчителя.
·        Закріплення вивченої структури в писемному мовленні учнів.
WB ex.4 p.20. Choose and answer.
Учні читають запитання і дають свої відповіді на них.
3. Фізкультхвилинка.
T: And now, children, lets have a rest. Stand up!
I can hop, hop, hop like a rabbit.
I can jump, jump, jump like a frog.
I can walk, walk, walk like an elephant.
I can run, run, run like a dog.
I can fly, fly, fly like a bird.
I can swim, swim, swim like a fish.
But I can sill be a quiet little child
And stand as still as this.
         -Can you jump? – Yes, we can.
         - Can you swim? – Yes, we can.
         - Can we dance? – Yes, we can
         - Can we sing? – Yes, we can.
4. Пісня.
T: And now let’s sing a merry English song.
Look, look, look at me!
I can climb a tree,
I can read and I can write,
I can ride a bike.

Look, look, look at me!
I can swim in the sea,
I can jump up very high,
I can touch the sky.
Look, look, look at me!
I can count to three,
I can clap and turn around,
I can touch the ground.
4. Практикування у вимові. Літера с та буквосполучення ck.
·        Пояснення вчителя.
·        SB ex.5 p.34. Listen and read with Ted.
·        WB ex.5 p.21. Write.

III. Заключна частина урок
1. Підсумки уроку
Усна бесіда з учнями.



Тема: Шкільні речі. Повторення вивчених літер (1 клас)

Мета: закріпити вивчену лексику - назви шкільних предметів, кольорів, а також повторити також літери англійського алфавіту.
Тренувати учнів в усному мовленні, аудіюванні, а також початкові навички письма.
Розвивати довготривалу пам'ять, увагу, фонематичний слух.
Виховувати зацікавленість до вивчення англійської мови.
Тип уроку: урок застосування знань, умінь і навичок.
Обладнання: підручник, робочий зошит, тематичні малюнки (шкільні речі),  аудіо записи пісень до уроку, малюнки класної кімнати.
ХІД УРОКУ
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Greeting.
T: Good morning!
Ps: Good morning! Good morning!
      Good morning to you!
      Good morning! Good morning!
       I am glad to see you!
2. Warm-up.
T: Nice to see you!
Ps: Nice to see you!
T: How are you?
Ps: I’m fine.
3. Aims of the lesson.
Сьогодні на уроці ми повторимо назви шкільних предметів, кольорів, а також літери англійського алфавіту.

II. Основна частина уроку.
1. Vocabulary practice.
Учитель використовує тематичні малюнки і запитує учнів What is this? або  What is that? Учні повинні відповісти на запитання This is … або That is
2. Listening and speaking.
PB Ex.1 p.111. Look, listen and say.
Учні хором повторюють за вчителем речення вправи.
PB Ex.2 p. 112. Say to each other.
Учні практикують вивчені структури у формі діалогу:
- Give me …, please.
-  Here you are.
-  Thank you.
3. Relaxation.
Stand up, please.
                                                  Look at the window!
                                                  Look at the door!
                                                  Look at the ceiling!
                                                  Look at the door!
Sit down, please!
А зараз ми заспіваємо нашу улюблену пісеньку «We Are at School Today!»
Діти під пісню виконують рухи.
4. Revising the letters of the alphabet.
- ABC song.
Учні усі разом співають пісню.
- WB Ex.1 p.79. Write the missing letters.
Учні працюють в робочих зошитах, вписуючи пропущені літери алфавіту.
5. Colour dictation. Revising the numbers 1-10.
Listen and colour.
Учні отримують малюнки класної кімнати. Вони повинні розмалювати речі відповідно до інструкцій вчителя.
Listen to me attentively:
The bag is blue, the rubber is white, the book is red, the board is black, the pen is pink, the chair is brown.
III. Заключна частина уроку.
1. Lesson summary.
Сьогодні ви чудово попрацювали!  Ви були молодці. За це ви отримаєте свої «оцінки». А тепер наш урок закінчено.

Stand up! Good bye!

No comments:

Post a Comment